Depressioonirühm Viljandis
8 EUR kord

Started on January 1, 1970

Kellele

Kui sind vaevab depressioon ning vajad toetust sellega hakkamasaamisel, oled oodatud tugigruppi. Sinna võivad tulla ka depressioonis inimeste perekonnaliikmed ja lähedased, kuna haigus mõjutab tugevalt kogu perekonda.

Grupi eesmärk

Depressiooni tugigrupi eesmärk on toetada inimest depressiooniga toimetulekul ning võimaldada soovi korral oma loo jagamist ja kogemuste vahetamist. Grupis osaleja leiab toetust ning ära kuulamist kogemusnõustaja ja grupi liikmete poolt.

Teemad

Kohtumised toimuvad vestluse vormis. Kohtumiste jooksul läbitakse järgmised teemad:

  1. Sissejuhatav kohtumine, tutvumine
  2. Minu kaaslaseks on depressioon, oskus temaga koos elada, leppida
  3. Mõtted, tunded, emotsioonid
  4. Enesekindlus, andestamine, tänulikkus
  5. Kuidas depressioon on mind muutnud
  6. Grupis osalemise tähendus

Grupijuht

Grupi läbiviijaks on kogemusnõustaja, inimene, kes on depressiooni omal nahal kogenud. See lisab hindamatut elutarkust ning sügavat mõistmist.

Grupi tööd juhib kogemusnõustaja Anne Piir.

Hind

Hind on 8 EUR kord. Osalustasu soodustus 5 EUR korra kohta kehtib ametlikult registreeritud töötutele ja (üli)õpilastele, mittetöötavatele pensionäridele ja 1,5-3 aastaste laste vanematele.

Ajad ja koht

Kokkusaamised hakkavad toimuma üle nädala laupäeviti alates septembrist Viljandis kokku viiel korral (26.10, 09.11, 23.11, 07.12, 21.12). Ühe kohtumise pikkus on kolm tundi. Grupp toimub avatud grupi põhimõttel ehk hooaja vältel saab liituda uusi inimesi. Kohal võib käia kas iga kord või vastavalt vajadusele ja võimalusele.

Grupi esimene kohtumine leiab aset laupäeval, 26. oktoobril 2019, algusega kell 11.00 Pensionäride Liidu ruumides, Lääne 2, Viljandi, II korrus.

Info

Soovi korral saab grupi kohta infot kontaktidel:

e-posti aadress: annepiir1967@gmail.com

telefon: 58 030 011.