Bipolaarse häire grupp
15 EUR kord; 50 EUR kuu

Started on January 1, 1970

 

Bipolaarne meeleoluhäire ehk bipolaarne häire on psüühikahäire, mille korral vahelduvad kõrgenenud meeleolu, aktiivsuse ja energiaga perioodid (maniakaalne episood või hüpomaania) meeleolu, aktiivsuse ja energia alanemise perioodidega (depressioon).

Oleme grupiusku inimesed ja oleme täheldanud, et eestlased ei karda enam oma lugusid gruppides jagada. Alates 29. septembrist igal teisipäeval kell 18:00 alustab kooskäimist bipolaarsete inimeste tugigrupp, kus neid lugusid ja kogemusi jagada saab. Grupp töötab esialgu avatud grupi põhimõttel.

 

Kellele

Tugigrupp on mõeldud inimestele, kellel on diagnoositud bipolaarne meeleoluhäireGrupi eesmärgiks on toetada selle häirega inimeste taastumisprotsessi, täisväärtuslikku elu ning eneseväljendamist ja arendamist. Grupi metoodika on psühhohariduslik grupitöö.

Kui Sinu elu on nagu ameerika mägedel. Kui maailma kõige ägedamale ajale järgneb ootamatu ja järsk mõõn, täielik must auk. Kui ühel hetkel Su aju töötab täispööretel, Sul on tohutu energiatulv, oled meeletult aktiivne, kõik lausa lendab käes ja mõne aja pärast kõik see asendub jällegi kuu või paarise musta auguga. Ja sellele järgneb peagi jälle ülihea periood …

Siis aitab Sind meie bipolaarse häire grupp.

Grupitöö reeglid

  • kõik, mida me räägime, jääb meie vahele
  • usalduslikkus
  • lahkus
  • toetus
  • osalemisõigus
  • vaikimisõigus

Ajad ja koht

Grupp toimub alates 29. septembrist teisipäeviti kell 18.00- 20.00  Tallinnas, Libertase Kliiniku ruumides Koskla 16, III korrus. Rühm toimub avatud rühma põhimõttel, ehk et hooaja vältel saab liituda uusi inimesi. Kohal võib käia kas iga kord või vastavalt vajadusele ja võimalusele.

Hind

Hind on 15 EUR kord või 50 EUR kuu

Grupijuhid

Kogemusnõustajad Kristi Leppik ja Matis Rodin

Enne esimest korda gruppi tulemist täida palun registreerimisvorm

Registreeri ennast gruppi