Emade psühholoogilise koolituse tagasiside

---------------------------------------------------------------------------------------


Mina isiklikult sain möödunud aasta emade grupi loengutest väga palju uusi teadmisi, häid nõuandeid ja toetust. Väga meeldis, et õhkkond oli toetav ja südamlik- kõik võisid rääkida ja jagada kogemusi oma elust või avaldada arvamust (kartmata halvakspanu). 
Väga meeldis ürituse formaat- lapsed said rahulikult omavahel toimetada ja samas emad said keskenduda loengule. 
Usun, et olen palju muutunud- oskan ise elus ette tulevaid olukordi laiema pilguga vaadata ning anda ka häid nõuandeid sõbrannadele (toetudes autoriteedi arvamusele s.t emade grupis kuuldud tarkustele). Selline koolitus võiks olla kõigile lapsevanematele kohustuslik. : ) 


Suur tänu!


Mare

---------------------------------------------------------------------------------------


Osalesime pojaga emade psühholoogilisel koolitusel 2010 kevadel ja 2010/2011 hooajal. Olen südamest tänulik selle võimaluse eest. Psühhokoolitus andis võimaluse areneda isiksusena, saada teadmisi lapsevanemaks olemisest, kohtuda teiste väikelaste emadega. Saadud teadmisi oli tore jagada mehe ja sõbrannaga, kel samuti väike laps.

Oleme mehega olukorras, kus päritoluperekonnast oma laste kasvatamisel ja pereelu elamisel palju eeskuju ei taha võtta. Niisiis uurime ja õpime, emade psühhokoolitus oli selleks üks väga hea võimalus.

Eraldi tahan tänada ka selle eest, et rühmas aktsepteeriti lapse rinnaga toitmist. Kuna minu poeg lutipudelist keeldus ja tahtis samas sageli süüa või niisama rinnale, siis oli see meie jaoks väga oluline.  Soe tunne oli vaadata teisigi rühmakaaslasi oma lapsi imetamas

Lõpetuseks tänan südamest emade koolituse ja toetuse eest ja loodan, et seda võimalust jätkub veel paljudele emadele!


Jõudu ja hingerahu!


Liia perega


Tagasi emade psühholoogilise koolituse üldlehele